player player team team market market

Absolute Card Collector

Vyzkoušejte přeprodej hokejových karet!

26. 9. 2021 21:49

Máte spoustu karet navíc a nemáte čas je prodávat? Máme pro vás řešení! Využijte naší osvědčené služby na prodej hokejových karet. Nebudete muset karty skenovat nebo fotit, nebudete muset chodit s každým prodejem na poštu. Předáte karty nám a jenom určujete ceny a získáváte peníze.

Jak to funguje?

Stačí nám poslat bezpečně zabalené karty, my je zpracujeme a vložíme do naší nabídky. Karty budou propojené s vaším účtem. Vy poté dostanete upozornění, že karty jsou zpracovány a vloženy do nabídky. Pod svým účtem si pak sami nastavujete ceny jednotlivých karet. Můžete nastavit cenu i hromadně až po 90 kartách. Navíc vám s určováním cen pomůže naše statistika, kde uvidíte průměrné ceny prodaných a vystavených karet u nás na webu.

Peníze za karty dostáváte až potom, co se prodají. Jakmile váš vydělek přesáhne 500 Kč, můžete si zažádat o vyplacení. My vám pošleme peníze na na váš účet! Pod svým účtem na webu máte kompletní přehled o tom, které karty jsou prodané, za kolik se prodaly, kolik vám máme vyplatit, za kolik jste již prodali atd.

Když to shrneme, zkrátka jen předáte vaše karty a řešíte pouze ceny. Nemusíte karty hledat, třídit a balit pro jednotlivé zájemce, nemusíte chodit na poštu, nemusíte řešit neplatiče apod.

Zájemci vybírají z více jak 40 tisíc dalších karet

Prodáváme stovky karet týdně a právě mezi těmito kartami mohou být ty vaše! Naše rozsáhlá nabídka čítá více jak 40 tisíc karet a se zveřejněním přeprodeje se počet rapidně zvýší. Navíc pravidelně otevíráme nově vydané série a karty z boxů dáváme k dispozici formou aukce. K vyhraným kartám v aukci si uživatelé mohou vybírat další karty a mezi nimi mohou být i ty vaše, které jste dlouho nemohli udat. Po vyhrané aukci nebo závazném nákupu mají navíc uživatelé lhůtu 3 týdnů, během které mohou vybírat další karty nebo se účastnit dalších aukcí! K tomu všemu připočtětě důvěru sběratelů v náš prodejní účet a hned se zvýší šance, že se vaše karty prodají. Kolikrát i za lepší cenu!

Nabídka vs. Poptávka

Náš systém je postavený na propracované databázi. Sběratelé si dávají z checklistů karty do poptávky a jakmile se objeví karta na webu, systém je upozorní. Dochází tak k okamžitému oslovení zájemců o vaši kartu. Pokud vidíte, že karta má více zájemců, můžete kartu dát do aukce a zájemci se o tom hned dozví!

Aukce na pár kliknutí a nabídky jiné ceny!

Své karty můžete libovolně přidávat i do aukcí, stačí si otevřít detail karty a tam vše nastavit. Po vystavení se nemusíte o nic starat. Jenom sledujete, jak se přihazuje. Uživatelé také mohou dávat nabídky jiné ceny na vaše karty. Vy návrh schválíte, zamítnete nebo dáte protinávrh. Pokud si třeba nebudete jistí cenou, tak můžete dát trochu vyšší a čekat na nabídky! Nabídka jiné ceny je dostupná pouze uživatelům s účtem BRONZE a vyšším (platí od nové verze).

Kolik to stojí?

Moje karty se prodají, nebudu muset téměř nic řešit, nebudu muset na poštu, jen mi přistanou peníze na účtu, to vše zní krásně, že? Ale jak jistě předpokládáte, nebude to zadarmo. Je vždy na zváženou, jaká varianta prodeje se vám vyplatí. U přeprodeje maximálně šetříme váš čas a čas jsou peníze, tak si pojďme říct, co z přeprodeje budeme mít my.

1. ZDARMA - zpracování zásilky a jednotlivých karet
2. 15% provize z prodaných karet pokud máte účet GOLD (200 Kč měsíčně)
3. pokud nemáte GOLD účet, tak je provize 30%
4. 4 Kč je minimální provize za jednu kartu
5. 300 Kč je maximální provize za jednu kartu

Minimální provize se týká hlavně řadových karet. Pokud byste chtěli karty prodávat po 5 Kč za kus, tak z prodeje budete mít 1 Kč. Je opět na vašem zvážení, jestli a jaké řadové karty se vyplatí posílat. Určitě doporučíme série jako Artifacts nebo karty brankářů, CZ a SK hráčů apod. Naopak maximální provize je výhodná pro dražší karty. Karty s cenou vyšší jak 2000 Kč budou vždy za provizi 300 Kč, tedy méně jak 15%. A o takové karty je u nás velký zájem! Nestíháme je doplňovat.

Tyto podmínky jsou navržené tak, aby se oběma stranám vyplatily. A hlavně jsou ozkoušené. Pokud vám to ale přijde drahé, tak vám doporučíme spravovat si vlastní prodej. Tam je provize pouhá 3%. Akorát si nabídku a transakce spravujete sami. Je to na vás, kolik máte času a jak si svého času ceníte. My se snažíme vám čas na karty co nejvíce zefektivnit.

Ke GOLD účtu je bonus ve formě group breaku, který se pořádá každý měsíc. Otevíráme vždy nějaký box a týmy se rozlosují náhodně mezi všechny uživatele s GOLD účtem. Můžete tak získat parádní karty, nechat si je poslat nebo je rovnou vystavit na přeprodej.

Jaké karty poslat na přeprodej?

Všechny! Nemusí jít o známá jména. Na webu je spoustu sběratelů týmů, setů a hráčů. Budete sami překvapeni, o co všechno je zájem. Jak je psáno v předchozím textu, tak přeprodej není úplně ideální pro řadové karty, ale určitě se jim nebráníme, spíš naopak. Jen počítejte s provizí 4 Kč. Je možné, že u některých sérií vám doporučíme řadové karty neposílat, protože jich máme velké množství. Přehled najdete na konci článku. Naopak poptáváme všechny různé inserty, paralelky, RC karty a v neposlední řadě také memorabilie a podpisy.

Jaké karty nepřijímáme?

O jaké karty zájem nemáme? Nepřijímáme neoficiální karty, klubové karty, karty s neoficiálním podpisem, sběratelské samolepky atd. A co je důležité, zakládáme si na 100% stavu karet! Vybudovali jsme si na webu určitý standart kvality karet a ten bychom chtěli udržet. O karty se u nás pečlivě staráme. Každá karta je uložena ve vlastním novém obalu (sleeve) a uložena v evidenci, tak aby se k ni nedostal prach ani denní světlo. Stejně tak karty bezpečně balíme, aby nedošlo k poškození při přepravě. Za dobu působení jsme se setkali s mnoha způsoby špatného uskladnění karet, které vedou k poškození. Proto nepříjímáme karty, které byly dlouhodobě uskladněny následujícími způsoby:

- karty, které byly vystaveny dennímu světlu
- karty, které byly v albech, na které se prášilo
- karty silnější jak 75pt, které byly uloženy ve fóliích pro klasické tenké karty (35pt)
- karty uloženy delší dobu v papírových krabicích bez obalu (bez sleeve)
- jakkoliv poškozené karty s výjimkou limitovaných a dražších karet

V případě poškozených karet platí pravidlo, že pokud se nejedná o kartu limitovanou nebo nějakou raritní cennou kartu, tak je vyřazujeme a darujeme na dobročinné účely. U limitovaných karet označujeme kartu, že není 100% a poškození popíšeme. Bohužel standarty kvality jsou velice nízké, tak označujeme i nové karty vytažené z boxů.

Jak začít s přeprodejem?

Napište nám na náš mail info@absolutecardcollector.cz (případně na náš Facebook), že máte o službu zájem. Pošlete nám ideálně ukázku (fotografii) karet, co byste nám chtěli poslat, ať zhruba víme, jaké karty byste nám chtěli poslat. Poté se domluvíme na dalším postupu o odeslání.

Jak karty nachystat k odeslání?

Vždy platí pravidlo: zabalte karty tak, jak byste chtěli, aby vám dorazily. Ideálně do krabice s výplní tak, aby karty byly zpevněné a nedotýkaly se hranami žádného povrchu. Tak aby je náraz nepoškodil. Nejvhodnější jsou plastové krabičky nebo přímo alba. Všechen obalový materiál vám odložíme a můžete si jej nechat poslat zpět nebo vyzvednout. Pokud nemáte krabičky, tak mezi toploadery či tvrdý karton (např. jako naše kartónky na balení karet) a stáhnout páskou (ideálně papírovou). Nedoporučujeme kartónky, které jsou v balíčcích, ty neochrání karty po hranách. Stejně tak, prosím, nebalte karty do sáčků oblepených izolepou nebo do potravinářské fólie. Myslete na to, abychom se ke kartám bezpečně dostali.

AKCE o balíček z boxu Artifacts 2009-10 Hobby!

Artifacts2010foto_web

Abychom vás trochu rozhoupali, tak jsme si pro vás připravili akci o balíčky. Máme nachystaný box UD Artifacts 2009-10 Hobby, který obsahahuje 10 balíčků. Ty rozdělíme mezi uživatele, kteří nám nejrychleji pošlou karty na přeprodej. Podmínkou pro zisk balíčku je doručení aspoň 100 neřadových karet (inserty, paralelky, memo, podpisy apod.). Jakmile budou balíčky rozebrané, tak box otevřeme na video na našem YouTube. Obsah balíčku si můžete nechat poslat nebo jej rovnou vystavit na přeprodej! V boxu jsou 3 memorabilie a jeden podpis!

Tak to můžeme odstartovat! Pokud máte jakýkoliv dotaz, neváhejte nás kontaktovat! My se budeme těšit na karty od vás a na to, až vám budeme moci vyplatit vaše výdělky!