player player team team market market

Absolute Card Collector

REGISTRACE

Přihlašovací údaje

Pro přihlášení je potřeba e-mailová adresa a heslo. Heslo prosím volte pečlivě. Musí se skládat ze 8-16 znaků a musí obsahovat jedno malé písmeno, jedno velké písmeno a jednu číslici. Dále se heslo nesmí nacházet na seznamu nebezpečných hesel. Zabráníme tak jednoduchému prolomení hesla a nabourání účtu. Váše e-mailová adresa nebude zobrazována dalším uživatelům.

Jméno

Jméno slouží k identifikaci uživatele. Uvádějte prosím Vaše skutečné jméno. V případě nesprávného jména, máme právo účet zablokovat. Můžete vystupovat pod přezdívkou, ale uživatelé stejně budou moci zjistit Vaše jméno v detailu sběratele.

Identifikace

Datum narození potřebujeme pro kontrolu věku pro případný prodej. Tento údaj nebude nikde zveřejňován. Národnost je pro přiřazení vlaječky k Vašemu jménu nebo přezdívce.

Ověření uživatele

Každého registrovaného uživatele ověřujeme pomocí SMS kódu. Je to z důvodu bezpečnosti. Omezí to vytváření více podvodných účtů. Dále budou SMSkou kontrolovány zásadnější operace. Vaše telefoní číslo nebude zobrazováno dalším uživatelům.

Adresa

Druhým krokem pro ověření uživatele je zaslání kontrolního dopisu. Uvádějte proto adresu, na které budete k zastižení. Tato kontrola se týká hlavně uživatelů, kteří chtějí karty prodávat. Tento krok byl měl zabránit podvodům nebo pomoci při lokalizaci podvodníků. V nastavení poté můžete přidávat další korespondenční adresy. Vaše adresa nebude zobrazována dalším sběratelům. Jenom v případě uzavřené transakce.

Jazyk a měna

Pro další práci se systémem prosím zvolte jazyk a měnu. Obě volby můžete později změnit v nastavení. Pokud sběratel prodává karty v jiné měně než máte zvolenou, systém udělá orientační přepočet na Vaši měnu podle kurzu České národní banky.

REGISTROVAT RESET ZPĚT