player player team team market market

Absolute Card Collector

Rychlý přehled!

6. 3. 2021 21:24

Poslední dobou jsme nestíhali včas doplňovat články, tak tu pro vás máme takový rychlý přehled toho, co se událo a co se chystá!

1. Zapomněli jsme na článek k únorovému GOLD Breaku Limited 11/12. Nicméně video bylo na našem YouTube kanálu. Jestli nás odebíráte, tak jste jej nepřehlédli. Tady je odkaz na video. Můžete se podívat na pár informací k tomu, jak vznikal design balíčku k tomuto GOLD Breaku: odkaz na článek.

2. Na březnový GOLD Break se můžete těšit v příštím týdnu. Budeme otevírat SPx 2008/09!

3. V pondělí by nám měla dorazit zásilka se dvěma boxy Clear Cut 19/20, takže se ještě v pondělí nebo v úterý můžete těšit na video z breaku. Asi velice krátké.

4. Ve středu bychom rádi zveřejnili očekávaný díl 22. minut i s losováním všech soutěží od ledna. Balíčky už se těší na rozbalení. Doufejme, že program nenaruší žádné komplikace.

5. Do té doby si můžete zkrátit volnou chvíli mými osobními videi. Jedno z nich je přehled 3 boxů Panini Certified 10-11 (odkaz na video), které jsme otevřeli s klukama při příležitostí narození mého syna Kryštofa. Chtěl bych vám všem i s manželkou poděkovat za spoustu zpráv a gratulací, které jsme od vás obdrželi. Udělalo nám to opravdu radost.

6. Druhé video je povedený Pondělní BREAK nových fotbalových karet od SportZoo (odkaz na video). Navázal jsem tak na svůj Blog, kde jsem zmínil, že se můžeme pustit do webu pro další sporty. Celý blog najdete zde.

Matěj Dubský