player player team team market market

Absolute Card Collector

Jak pracovat s Checklistem? - 2. díl: Výběr checklistů pro zpracování a soutěž

23. 4. 2021 17:33

Pokud náš web využíváte nejen na nákup karet, ale prezentuje třeba i sbírky, prodáváte, zkrátka přidáváte do systému karty, určitě vám to zabere nějaký čas. Z toho důvodu se snažíme pilně přidávat a zamykat checklisty, aby vaše i naše práce byla efektivní. Pojďme si dnes říct, co to obnáší.

V počátcích tvorby checklistů jsme jako administrátoři vzali zrovna co nám přišlo pod ruku a sypali jeden checklist za druhým. Upravovali jsme již zadané karty, přeskupovali bloky a plnili web daty. Někdo si vzal oblíbenou sérii, jiný šel vyloženě po produktu, po ročníku, jak se komu zachtělo. Postupem času jsme došli do situace, kdy bylo nutné dát práci řád. Správy a organizace checklistů se ujal David Šrámek.

Společně s Davidem, který má hlavní slovo při organizaci a členění checklistů, jsme si všichni sedli a ujasnili si, co, jak a proč bude dělat. Dnes si vedeme organizační plán, kde každý zaznamená, na čem zrovna pracuje. Můžeme si psát připomínky, nápady a sledovat, jak probíhá práce. Na checklistech v současné době ve svém volném čase pracuje až pět administrátorů.

Určitě se ptáte, jak si vybíráme, co zrovna přidáme. Zásadní jsou pro nás aktuálně vydané série, protože po každé novince přichází vlna, kdy sběratelé prahnou po nových kartách. I proto jsme nyní byli poctivě připravení na příliv karet z Upper Deck Series 2. Naposledy jsme připravili OFS Classic Série II. S výhledem na blízké týdny a měsíce se můžete těšit například nanovinky Black Diamond, Skybox Metal Universe nebo SPx či SP Game Used.

Není to ale jen o nových produktech. Myslíme i na sběratele starších produktů, zvláště oblíbených sérií z „devadesátek“. Mezi administrátory jsou tyto ročníky velmi oblíbené, protože na nich každý z nás vyrůstal a ve sbírkách máme celou řadu karet z těchto let. Chybí vám nějaké checklisty? Ať už ze zmíněných „devadesátek“, nebo starší či novější? Napište nám a my se pokusíme prioritizovat volbu směrem k vámi žádanému checklistu.

Dlouhodobá soutěž o balíčky

Máte doma více karet z některé série, kterou nemáme kompletní a uzamčenou? Napište nám a my to napravíme. Pro nás bude motivací, že na web přidáte nové karty a zásobíte jejich náhledovými obrázky. Pro vás bude motivací žádaný checklist a případná výhra v soutěži. Podmínky jsou následující. Napište nám, jaká série vám v checklistech chybí a proč. Pište na e-mail info@absolutecardcollector.cz nebo nás kontaktujte formou zprávy na našem Facebook účtu.

Každá relevantní žádost (název série a proč právě ji) se dostane do slosování, kdy vybereme tři výherce balíčku UD Series 1 2020-21 Retail. Můžete napsat i více přání, ale každý člověk bude mít ve slosování jen jednu pozici, ať už napíše nápadů a zpráv, kolik bude chtít. Držte se těchto pravidel:

1. Být registrovaným uživatelem webu

2. Napsat název série, která vám na webu chybí

3. Proč právě tato série

Trojice výherců bude vylosována v pořadu 22 minut po skončení tohoto seriálu článků.

Autor: Martin Urbánek

 

Série článků Martina Urbánka: Jak pracovat s checklistem?

1. díl: Jak přidávat karty efektivněji?